Vijf lustrums ver, gaan we van start met het 26e jaar in Antwerpen Aikikai. Iedereen welkom (terug) voor een nieuw sportseizoen!
In september opent na 2 maanden de branch-dojo in Kontich terug, waardoor we 5 wekelijkse trainingen kunnen aanbieden. Alle leden zijn welkom om te trainen in beide locaties, ongeacht in welke locatie je jouw aansluiting afsloot.
Ook dit jaar organiseren we een ‘start-to-aikido’ op zaterdagen in september en oktober in Mortsel. Deze lessen richten zich in eerste instantie naar nieuwe leden, voor zover die er zijn, maar staan open voor alle leden.
We nog meer oefentijd wenst, zijn er nog heel wat stages te bespeuren. Naast de stages die al vermeld staan op onze stagelijst, delen we graag nog 2 extra events mee die er binnenkort aankomen:
- Stage met dojo-cho Mitsuteru Ueshiba in Luxemburg op 4-5 oktober 2025, naar aanleiding van de 55e verjaardag van Aikido in Luxemburg
- Stage met Tamayuki Shimamoto sensei in Mechelen op 3 oktober 2025, georganiseerd door Aikido Shoryukai Europe.
Hou zeker de stagekalender/nieuwsbrief in ’t oog, er komt nog meer stage-info aan in de loop van het sportjaar!
Na een succesvolle editie van onze zomerstage in juli, maken we ook al plannen voor de zomerstage van volgend jaar, maar daarover later meer!
In afwachting wensen we jullie een vlotte start van het nieuwe seizoen!
Het bestuur