Kom mee vieren! Op maandag 12 januari 2026 breken we het sake-vat open – figuurlijk dan – om het nieuwe jaar ceremonieel in te luiden – met demonstraties – en even gezellig bij te praten met wat sake en (rijst)taart of ander lekkers.!
We starten met een korte training die afgerond wordt door enkele demonstraties van gevorderde leden.
Omdat de opkomst wat durft te schommelen en we voor iedereen voldoende sake en taart willen voorzien, vragen we dit jaar om in te schrijven via dit inschrijvingsformulier.
En ah ja! Wie graag kokkerelt en iets wil meebrengen, wordt op kagami biraki geĆ«erd met de appreciatie (hopelijk š§) van alle proevers van jouw fantastische baksel. Voel je zeker niet verplicht om iets mee te brengen, maar geef het wel aan op het inschrijvingsformulier, zodat onze meester-planners weten waaraan en waaraf.
We kijken er naar uit om samen met jullie het nieuwe jaar met goede ę°å en ę“»ę° in te zetten!
Graag tot in de dojo!
Het bestuur
